Na konec října chystáme pro naše kocoury a kocourky prodloužený plavecký víkend. Jet s námi můžou jak zkušení plaváčci, tak ti, kteří do vody zatím jen nesměle smáčejí tlapky. A s nimi samozřejmě tátové, mámy, babičky, dědečkové (no prostě kdo chce), kteří budou mít prostor si taky zasportovat nebo odfrknout.

PODROBNOSTI

KDY: Od čtvrtka 26. 10. (příjezd prosíme do 16:00, od 17:00 už máme první společné lekce) do neděle 29. října (končíme obědem).
KDE: V příjemném rodinném hotýlku Kladenka v Peci pod Sněžkou (www.kladenka.cz).
CENA: 3 000 Kč za dítě, 3 200 Kč za dospělého a máte v tom:

• ubytování ve 2-4lůžkových pokojích od čtvrtka do neděle,
  • jídlo 5x denně a pitný režim po celý den,
  • 6 lekcí plavání pod vedením zkušené lektorky (děti budou rozděleny do skupin podle pokročilosti),
  • program pro děti,
  • pro rodiče vstup do sauny, do bazénu, možnost vyrazit si na vysokohorskou túru a podobně.

Tak co, přidáte se?

Tags: